חישוב משכנתא

  • לא בטוח אם חישבת נכון את גובה ההחזר החודשי?
  • התחלת לחשב משכנתא לבד ואיבדת את הידים והרגלים?
  • לא סגור על מה קבוע ומה משתנה?

חישוב משכנתא בצורה נכונה ומקצועית היא הדרך הנכונה לחסוך! הכל מתחיל מכאן ולכן חשוב לעשות את זה נכון! כאשר מיומנים כמונו בחישוב של משכנתאות - אין ממה לחשוש!
בוא להיעזר במומחים ולחסוך בגדול!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות משכנתא בריבית קבועה
>> לחץ כאן למידע נוסף אודות ריבית משכנתאות

יש המשווים משכנתא לחתונה, צריך לבחור היטב את מסלול המשכנתא ואת תנאיה מכיוון שהיא הולכת ללוות אותך למשך הרבה מאוד שנים. לפני שבוחרים משכנתא יש לבדוק שהמסלול שאתה מעוניין בו מתאים לך. חשוב לזכור כי הנושא הכי חשוב בבחירת משכנתא הוא התאמת המשכנתא ליכולת ההחזר שלך. עם זאת, יש לזכור כי המשכנתא תלווה אותך לתקופה ארוכה ועליך לבחור משכנתא שתתאים גם לכל השינויים הצפויים בחייך. כדי שתדע לבחור טוב יותר במסלול המשכנתא עליך להבין קודם כל כיצד מתבצע חישוב משכנתא.


איך מחשבים משכנתא?

ישנם שלושה גורמים עיקריים בעת חישוב משכנתא, הראשון הוא גובה המשכנתא, השני הוא תקופת המשכנתא – לכמה שנים אתה מעוניין לפרוס את ההחזרים, והשלישי הוא הריבית – מהו סוג הריבית שתשלם על המשכנתא (ריבית קבועה, ריבית משתנה, ריבית פריים, ריבית צמודת מדד ועוד) וכיצד היא תשפיע על גובה ההחזרים.


פרמטרים חשובים לחישוב משכנתא

חישוב המשכנתא לפי תקופה – בטרם לקיחת המשכנתא תבדוק את האופציות השונות להחזר המשכנתא. למשל, חשב את החזרי המשכנתא לתקופה של שלושים שנה לעומת ההחזרים לתקופה של עשרים שנה. ככל שתקצר את התקופה תגלה שהריבית שתשלם תהיה נמוכה יותר, דבר שיגרום בסופו של דבר למשכנתא זולה יותר. אך תקופה קצרה יותר תגרום להחזרים להיות גבוהים יותר, עדיף לפרוס את המשכנתא לתקופה ארוכה יותר כך שתתאים ליכולת ההחזר שלך.

>> צור עמנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ בתחום המשכנתאות