איחוד הלוואות

  • יש לך מינוס גדול בחשבון? חסר לך הון עצמי לקניית דירה?
  • מעוניין לקחת משכנתא בפעם הראשונה? למחזר משכנתא ישנה?
  • מחפש ייעוץ משכנתאות סופר מקצועי שיחסוך לך עשרות אלפי שקלים? (ואף יותר)

מחזור משכנתא ו"איחוד הלוואות" הינם מהלכים פיננסיים שיכולים לחסוך לך המון כסף. אם במסגרת מחזור משכנתא משדרגים את המשכנתא הישנה, במסגרת "איחוד הלוואות" פשוט מכניסים את החוב האישי אל תוך המשכנתא החדשה, וכך חוסכים פעמיים!

איחוד הלוואות מאפשר פתיחת דף חדש


איחוד הלוואות    

עולם של הלוואות

בלי ששמנו לב, אנחנו מוקפים בהלוואות מכל עבר. הלוואה לרכב, הלוואה בכרטיס האשראי, תשלומים דחויים, צ'קים דחויים, מינוס בחשבון, הלוואה מהבנק וכמובן המשכנתא הגדולה. כל אחד מהסעיפים הללו הוא הלוואה לכל דבר, שבד"כ צוברת ריבית כזו או אחרת. הלוואות הן חלק מהחיים שלנו, ולכן צריך לדעת לנהל אותן בצורה הטובה ביותר ובצורה החסכונית ביותר.

כל הלוואה נושאת ריבית שונה (!)

כאשר אנחנו משלמים על מוצר כלשהו עם צ'קים דחויים, אין שום ריבית (וטוב שכך). לעומת זאת כשאנו במינוס בחשבון, אנחנו כבר משלמים ריבית הרבה יותר גבוהה. שלא לדבר על הלוואה של 30,000 ש"ח מהבנק או הלוואה לרכב. כל הלוואה כרוכה בתשלום ריבית.

כמה כסף תוכל לחסוך באמצעות ייעוץ משכנתא? צפה עכשיו בסרטון קצר! (02:44)


ייעוץ משכנתאות מקצועי

מינוס בחשבון – המחלה של כולנו

מבין כל ההלוואות, המינוס בחשבון הוא אולי הההלוואה הגרועה ביותר. מדוע? מפני שהמינוס אף פעם לא נגמר ומפני שיש עליו ריבית די גבוהה, שלא לדבר על מצב של חריגה ממסגרת האשראי (הריבית קופצת).

אם נמאס לך להיות במינוס, ואתה רוצה לעשות סדר בהלוואות שלך - מיחזור משכנתא (או משכנתא חדשה) הם פתרון אידיאלי. שכן במקום לקחת משכנתא של 1,000,000 ש"ח, ניתן לקחת משכנתא של 1,050,000 ש"ח (תוספת של 50,000 ש"ח בלבד). זה יאלץ אותך לשלם קצת יותר כל חודש, או לפרוס את המשכנתא לעוד שנה-שנתיים. אבל לפחות תוכל למחוק את המינוס ולהיפתר מהריבית הגבוהה הזו.

איחוד הלוואות – עושים סדר

איחוד הלוואות מאפשר לך לקחת הלוואה אחת גדולה, בתנאים הכי טובים שיש, ולהשתמש בה בכדי לסגור את כל אותן ההלוואות הקטנות שלקחת לאורך השנים, כולל סגירת המינוס. איחוד הלוואות זה צעד משתלם מאד מבחינה פיננסית, וכדאי בד"כ לשלב אותו עם שינוי בהרגלי צריכה. כלומר, למנוע מצב שבו תיכנס למינוס מחדש. פותחים דף חדש.

מחזור משכנתא מאפשר לך לפתוח דף חדש

מחזור משכנתא בכל מקרה חוסך הרבה כסף (עשרות אלפי שקלים ואפילו מאות אלפי שקלים). ברגע שאתה מבצע מחזור משכנתא, תוכל "על הדרך" לבצע איחוד הלוואות, ובעצם להכניס את החובות האישיים שלך אל תוך המשכנתא וכך להנות מריבית סופר נמוכה וסופר אטרקטיבית על אותו החוב בדיוק. צוות היועצים שלנו ישמח לספק לך הסבר נוסף בנושא.

>> מיחזור משכנתא - המהלך הכי משתלם שיש (לחץ כאן)
>> כמה עולה ייעוץ משכנתא? לחץ כאן לפירוט

ומה עושים אם אין מספיק הון עצמי למשכנתא?

במצב כזה, או שמוותרים על קניית הנכס, או שלוקחים אשראי חיצוני נוסף. הרבה זוגות מנצלים את הנכס של ההורים, כדי למשכן אותו לבנק אחר, ולקבל עליו הלוואה של 100,000-400,000 ש"ח בתנאים מעולים, וכך אין בעיה לקבל את המשכנתא המיוחלת. כמובן, שיש לבצע מהלכים כאלו תוך הפעלת שיקול דעת ובליווי מקצועי.

יועצי משכנתאות שעובדים בשבילך

צוות היועצים שלנו כאן כדי לתת לך ייעוץ משכנתאות ברמה הכי גבוהה שיש, כולל התאמת התמהיל לכל הצרכים האישיים ולמצב השוק. אם יש לך הלוואות פרטיות כלשהן או מינוס גדול, זו הזדמנות עבורך להכניס אותם אל תוך המשכנתא וכך להגדיל את החיסכון המצטבר בצורה דרמטית.

>> יש לך שאלה? רוצה לקבל ייעוץ ראשוני חינם? צור קשר עכשיו