יועצי משכנתאות שעובדים עבורך!

  • מעוניין לקחת משכנתא חדשה? פעם ראשונה בחיים?
  • רוצה למחזר משכנתא ישנה? (ולחסוך המון כסף)
  • מחפש יועצי משכנתאות סופר מקצועיים - שיבנו לך תמהיל אופטימלי?
צוות היועצים שלנו כולל יועצים שעבדו בעבר במערכת הבנקאית, ומכירים אותה מבפנים. הייעוץ שלנו יסייע לך לקבל משכנתא בתנאים הכי טובים בשוק, מבלי שתצטרך להתאמץ או להתמקח עם גורם כלשהו. שירות אמין, יעיל ואפקטיבי - שמשתלם בגדול.
אנחנו כאן כדי לחסוך לך הרבה מאד כסף!


>> מיחזור משכנתא - לחץ כאן למידע נוסף


יועץ משכנתא

משכנתא ראשונה? מחזור משכנתא ישנה? כל הכבוד לך

הגיעה העת. עכשיו אחרי שחסכת מספיק, הגיע הזמן לקנות דירה. נמאס לך כבר לשלם שכירות חודשית של אלפי שקלים בחודש, ובמקום לשלם לבעל הבית אתה מעדיף לשלם משכנתא (ולקבל עוד 20 שנה דירה משלך). זה לא סוד שמחירי הדירות בארץ גבוהים מאד, אלא שגם תנאי המשכנתאות הפכו לאטרקטיביים למדי. כיום ניתן להשיג משכנתא חדשה בתנאים בלתי רגילים. ריביות נמוכות, פריסה נוחה ואפשרות לקבע את התנאים לטווח הארוך. זה הזמן להתקדם!

או שאולי כבר לקחת משכנתא בעבר, וכעת אתה רוצה למחזר אותה. מצוין! מחזור משכנתא זו הזדמנות נדירה לחסוך הרבה כסף ולשפר עמדות מול הבנק. במיוחד עכשיו כאשר הריבית במשק כל כך נמוכה. יש אנשים שחוסכים באמצעות מחזור עשרות אלפי שקלים, ויש אנשים שמצליחים לחסוך מאות אלפי שקלים (ממש כך).

משכנתא זה לא צחוק!

משכנתא הינה עסקה מורכבת למדי (הלוואה ענקית), עם השלכות כלכליות אדירות על המשך החיים שלך. תמהיל המשכנתא מורכב בד"כ ממספר הלוואות נפרדות, כאשר כל אחת מהן תשפיע בצורה שונה על ההחזרים העתידיים. משכנתא גדולה מדי או מסוכנת מדי יכולה לפרק משפחה.

האינטרס שלך הוא לקבל משכנתא כמה שיותר זולה - כלומר לשלם כמה שפחות ריבית לבנק, מבלי לקחת סיכונים מיותרים. הבנקים לעומת זאת, מעוניינים לגבות ממך ריבית כמה שיותר גבוהה, כל עוד תוכל לעמוד בהחזרים. כלומר קיים ניגוד אינטרסים מובנה בינך לבין הבנקים.

כמה כסף תוכל לחסוך איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר (02:22)


יועץ משכנתאות ותיק ומנוסה


מה תפקידם של יועצי משכנתאות?

תפקידם של יועצי משכנתאות הינו לשפר את העמדה שלך מול הבנקים. כלומר לצייד אותך באינפורמציה חשובה, לבנות עבורך תמהיל משכנתא חכם, לתת לך "מידע פנים" לגבי עסקות שנסגרות בתקופה הנוכחית (כמה ריבית באמת אפשר לקבל), להנחות אותך מה לבצע - ובסופו של דבר לסייע לך לקבל משכנתא בתנאים הכי טובים בשוק.

יותר מכך, יועץ משכנתאות מקצועי ינהל עבורך השוואת מחירים בין הבנקים השונים ("מכרז ריביות") ובנוסף ינהל עבורך מו"מ מול הבנק לגבי התנאים הסופיים של המשכנתא. חלק גדול מהיועצים שלנו הם בוגרי המערכת הבנקאית, ולכן יודעים בדיוק איך המערכת עובדת. רק התנהלות נכונה ומסודרת מול הבנקים תבטיח לך משכנתא בתנאים אופטימליים.

שהבנקים ירדפו אחריך ולא אתה אחריהם ("מכרז ריביות")

זוגות רבים עוברים מסע ייסורים בניסיון לקבל משכנתא. עוברים מבנק לבנק כדי לקבל אישור, וכל בנק מציב את התנאים הנוקשים שלו. שכן לא כל מי שמבקש משכנתא מקבל משכנתא.

ברגע שתפנה אלינו, נבנה עבורך תמהיל משכנתא שמתאים להון העצמי שלך, ליכולת הכלכלית ולמחיר הדירה שתרצה לקנות. היועצים שלנו נמצאים בקשר רציף מול הבנקים (מכירים אותנו) ולכן ברגע שהבנק רואה שאנחנו הגשנו את הבקשה, הוא יודע שלא תהיה בעיה לאשר את המשכנתא מול מחלקת האשראי של הבנק.

במסגרת "מכרז ריביות" (עליו נרחיב בהמשך) – נציג בפני הבנקים את תמהיל המשכנתא המבוקש, וכל אחד מהם יצטרך לשלוח את ההצעה הכי טובה שלו. בצורה כזו, הבנקים יתחילו "לחזר" אחריך ולא אתה אחריהם. כל בנק יצטרך להתאמץ לתת את הריבית הכי נמוכה שלו, כדי שנבחר לעבוד איתו. רק בצורת עבודה כזו, נשיג עבורך את המשכנתא האופטימלית.

יועצי משכנתאות של הבנק (זהירות)

יועצי משכנתאות בבנקים יכולים כביכול לסייע לך בבניית תמהיל משכנתא ויכולים לסייע לך להבין בצורה טובה יותר את תחום המשכנתאות.
יחד עם זאת, יש להם 2 חסרונות בולטים:

1 – יועצים אלו לא עובדים עבורך, אלא עבור הבנק (שמשלם להם משכורת). למרות שהם נקראים "יועצים" תפקידם בעצם להיות נציגי הבנק מולך. כמו שכבר ציינו, האינטרס של הבנק הוא לגבות ממך ריבית כמה שיותר גבוהה, כל עוד תעמוד בתשלומים. כלומר האינטרס של הבנק מנוגד לאינטרס שלך.

2 – יועצי משכנתאות בבנקים אינם אובייקטיביים. למה הכוונה? יועצי המשכנתאות בבנק יכולים להציע לך רק הלוואות שהבנק שלהם מספק. הם לא יכולים להציע לך משכנתאות של בנקים אחרים, שהן לפעמים הרבה יותר משתלמות. מהבחינה הזו, יועץ משכנתאות בבנק הרבה יותר מוגבל ביכולת שלו להשיג עבורך את המשכנתא הכי משתלמת בשוק.

יועצי משכנתאות פרטיים

יועצי משכנתאות פרטיים – עובדים רק עבורך!

לעומתם, יועצי משכנתאות פרטיים עובדים עבורך במלוא המרץ. אתה משלם להם את השכר, ולכן הם צריכים להשיג עבורך את החיסכון הכי גדול שניתן.

יועצי משכנתאות פרטיים הם בד"כ בוגרי המערכת הבנקית, כלומר מכירים את השוק טוב מאד ומכירים את המערכת מבפנים. הם יודעים מראש כיצד לבנות תמהיל משכנתא בצורה נכונה ויודעים לאשר אותו מול הבנק.

היועצים שלנו עובדים במקביל עם כל הבנקים בארץ, כך שאנו יכולים לבצע השוואת מחירים חכמה ומהירה מול כל הבנקים ("מכרז ריביות") וכך לקבל את ההצעה הכי טובה שניתן. לכל בנק יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו. למשל יש בנקים שנותנים ריבית משתנה בתנאים נהדרים, ולעומתם בנקים אחרים שנותנים ריבית קבועה בתנאים טובים.

הליווי של יועץ משכנתאות פרטי הוא מתחילת התהליך ועד סופו. ייעוץ מקצועי עשוי לחסוך לך עשרות אלפי שקלים, ובמקרים מסוימים הרבה מכך.

ייעוץ משכנתאות – מהם השלבים השונים בתהליך?

1 – פגישת היכרות ראשונית חינם. פגישה זו מתבצע בד"כ בביתו של הלקוח, ובמקרים מסוימים יכולה להתבצע גם טלפונית. מטרת פגישה זו היא בחינת הנתונים הבסיסיים של המשכנתא. אם מדובר במשכנתא ראשונה, אז בוחנים את ההון העצמי, מחיר הנכס, רמת ההכנסה הנוכחית והתחזיות לעתיד. אם מדובר במחזור משכנתא, בוחנים את תנאי המשכנתא הישנה אל מול משכנתאות שניתן לקבל כיום בשוק. בסיום הפגישה נוכל כבר לתת לך הערכה לגבי סוג המשכנתא שכדאי לקחת.

2 – בניית תמהיל משכנתא מפורט. אחרי שקיבלנו ממך את הנתונים השונים, נבנה עבורך תמהיל משכנתא חדש המותאם בצורה מדויקת לצרכים שלך. כל משכנתא מורכבת מהרבה הלוואות קטנות. יש לבנות תמהיל חכם שמצד אחד יצמצם סיכונים, ומצד שני יוזיל עבורך את המחיר שאתה משלם.

3 – "מכרז ריביות". אחרי שיש תמהיל, ניתן לבצע "מכרז ריביות" מתוחכם מול הבנקים. איך זה קורה? אנו שולחים את התמהיל המבוקש אל כל הבנקים למשכנתאות, וכל אחד מהבנקים צריך לשלוח לנו את ההצעה הכי טובה שלו. כך נוכל בעצם להשוות מחירים בין הבנקים, ולהבין איפה הכי משתלם לקחת את המשכנתא.

4 – ניהול משא ומתן. לא מספיק לבצע "מכרז ריביות" מול כל הבנקים. יש לנתח את כל הנתונים, לבחור את הבנק עם התנאים האטרקטיביים ביותר, ואז לנהל מולו מו"מ סופי לקבלת התנאים הטובים ביותר. כלומר תמיד ניתן לשפר את התנאים עוד קצת במו"מ הסופי. זה אחד היתרונות הגדולים של יועץ משכנתאות פרטי. הוא מכיר את המערכת ויודע לנהל עבורך מו"מ כמו שצריך.

5 – חתימה ויציאה לדרך חדשה. לאחר סיכום עקרוני מול הבנק, יש לבצע את החתימות בפועל ולחתום על הטפסים הנדרשים. גם בשלב הזה נלווה אתכם, וזאת במטרה לחסוך הרבה זמן וכסף. יש אפילו בנקים שמעבירים אלינו את הניירת, כך שתוכל לחתום על כל המסמכים דרכנו מבלי להגיע פיסית אל הסניף.


>> כמה עולה ייעוץ משכנתא? לחץ כאןלוקח משכנתא חדשה? אלו הדברים שחשוב לשים לב אליהם

1 – גובה ההחזר החודשי. כמעט בכל משכנתא ישנו רכיב של ריבית משתנה. ריבית משתנה היא בד"כ זולה יותר, אך חושפת אותך בעתיד לעליות מחירים (שכן הריבית יכולה לעלות). לכן, יש מראש לקבוע גובה החזר חודשי שתוכל לעמוד בו, גם בתסריט בו תהיה עלייה מסוימת בגובה ההחזר. רצוי לקחת "מרחק ביטחון".

2 – תמהיל המשכנתא. כאמור, כל משכנתא מורכבת ממספר הלוואות נפרדות. חלקן בריבית משתנה, חלקן בריבית קבועה, חלקן צמודות למדד וחלקן לא. בנוסף, לכל הלוואה כזו יש ריבית שונה, והמטרה שלנו היא לבנות עבורך את ההרכב האופטימלי שמצד אחד יחסוך לך כמה שיותר כסף, ומצד שני לא יחשוף אותך לסיכונים מיותרים.

3 – לכמה זמן לוקחים משכנתא? בתיאוריה, ניתן לפרסום משכנתא להמון שנים. יחד עם זאת, ככל שפורסים משכנתא ליותר שנים, תשלומי הריבית גדלים בצורה דרמטית. כלומר יש הבדל גדול אם פורסים משכנתא ל-20 שנה, ל-25 שנה או ל-30 שנה. כלל האצבע הוא שעדיף לא לפרוס משכנתא ליותר מ-25 שנה, למעט מקרים חריגים.

4 – סך התשלום לבנק. לאחר שמסכמים את הנתונים, ניתן לנקוב בסכום המדויק אותו ניאלץ לשלם לבנק לאורך השנים. האתגר שלנו הוא לצמצם את הסכום הזה למינימום.

כמה כסף יועץ משכנתאות יוכל לחסוך לי? (הרבה מאד)

זו אולי הנקודה שהכי חשוב להבין. יועצי משכנתאות מיומנים יכולים לחסוך עבורך כמות אדירה של כסף. במקרים מסוימים, אין לך בכלל סיכוי להשיג את אותם התנאים אם תלך אל הבנק לבדך. זה לא מפני שאתה לא מבין בכלכלה וזה לא מפני שאתה לא יודע לנהל משא ומתן. יש פה פשוט עניין של היכרות עם המערכת, ניסיון, מידע פנימי והרבה מקצועיות.

החיסכון הגדול שלך נובע בעצם מ-4 דברים

1 – היכרות עם השוק. היועצים שלנו "חיים ונושמים" את שוק המשכנתאות בארץ. אנחנו יודעים מה התנאים שכל בנק נותן, פחות או יותר. אנו עוקבים אחר עסקאות שמתבצעות בפועל, וכך מבינים מהם התנאים הריאליים בשוק.

2 – בוגרי המערכת הבנקאית. חלק גדול מהיועצים שלנו הם בוגרי המערכת הבנקאית, ולכן מכירים את דרכי העבודה של הבנק. אנו יודעים כיצד לבנות תמהיל משכנתא כך שיאושר בבנק, ויודעים כיצד לנהל מו"מ אפקטיבי מול הבנק.

3 – מכרז ריביות מתוחכם. כביכול, כל אחד יכול לבצע השוואת מחירים בין הבנקים. ועדיין, לנו יש את הכלים ואת הקשרים לבצע בדיקה מהירה יותר ומדויקת יותר. כלומר נוכל לקבל הצעה מהירה בשיחת טלפון, ונדע בדיוק עם מי לדבר (הגורם הרלוונטי בבנק). בצורה זו נוכל להשיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר.

4 – מיקוח מול הבנקים. לא כל אחד יודע להתמקח. וגם מי שיודע להתמקח, יתמקח הרבה יותר טוב אם הוא ידע את ה"לימיט" של הצד השני, ואם הוא יכיר טוב יותר את המערכת מבפנים. יועץ משכנתאות מנהל עשרות משאים ומתנים מדי חודש, ולכן ישיג עבורך את התנאים האופטימליים.

בשורה התחתונה, יש לקוחות שחוסכים 50,000 ש"ח, יש לקוחות שחוסכים 120,000 ש"ח ויש לקוחות שחוסכים 200,000 ש"ח ויותר. מדובר בסכומי כסף אדירים. כאשר מסתכלים על העלות של ייעוץ משכנתא (6000-8000 ש"ח פחות או יותר), מבינים עד כמה מדובר בשירות שהוא משתלם ללקוח, ואפילו הכרחי.

לחתום על משכנתא לבדך מול הבנק זה בערך כמו לצאת אל המדבר בלי מורה דרך. אנחנו כאן כדי להשיג עבורך משכנתא נהדרת, שתאפשר לך לקנות בית בראש שקט, ולהחזיר את התשלומים לאורך השנים בלי שום בעיה. משכנתא בתנאים הכי טובים בשוק!

>> יש לך שאלה? לחץ כאן ליצירת קשר

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו