ייעוץ משכנתאות מקצועי

  • מעוניין לקחת משכנתא ראשונה? למחזר משכנתא ישנה?
  • מחפש ייעוץ משכנתאות אמין, יעיל ואפקטיבי? (במחיר משתלם)
  • רוצה לבנות תמהיל משכנתא אופטימלי שיחסוך לך הרבה כסף?

יש כיום בשוק תנאים אידיאליים לנטילת משכנתאות. יחד עם זאת, מדובר בעסקה מורכבת עם הרבה "מוקשים" בדרך ולכן לא מומלץ לוותר על ייעוץ מקצועי הכולל: בניית תמהיל אופטימלי, ביצוע "מכרז ריביות" מול הבנקים וניהול מו"מ לתנאים סופיים. כך תוכל לחסוך עשרות אלפי שקלים.
גם אתה יכול לקבל משכנתא בתנאים בלתי רגילים!

>> כמה עולה ייעוץ משכנתאות? לחץ כאן

ייעוץ משכנתאות    

כל אחד לוקח משכנתא פעם בחיים...

לקנות דירה היום זה לא דבר פשוט. מעבר לעובדה שמחירי הנדל"ן בישראל נמצאים בשיא היסטורי, יש צורך בידע כלכלי מקצועי כדי להשיג משכנתא בתנאים אופטימליים. הריבית במשק נמוכה, ולכן המשכנתאות זולות יחסית. יחד עם זאת, כדי להרכיב את המשכנתא הטובה ביותר (ולהימנע מסיכונים מיותרים) יש להביא בחשבון מספר אדיר של פרמטרים.

העצה הראשונה שתקבל מכל אחד היא לפנות אל יועץ משכנתאות מקצועי. אלא שזה עולה כסף, והרבה אנשים מעדיפים להימנע מהוצאה מיותרת ולבצע סקר שוק עצמאי.

עצור כאן. ייעוץ משכנתא אינו הוצאה מיותרת. משכנתא הינה עסקה גדולה מאד ומורכבת, אשר תשפיע בודאות על החיים שלך. לכן בשונה מהרבה תחומים אחרים, אסור להתפשר על קבלת ייעוץ משכנתא מקצועי.

למעשה ייעוץ משכנתאות הוא תחום משתלם מאד ללקוח. אתה עשוי לשלם 6000-8000 ש"ח עבור ייעוץ בודד, אך באותה הנשימה לחסוך עשרות אלפי שקלים ואפילו מאות אלפי שקלים. ב90% מהמקרים יועץ משכנתאות מיומן ישיג עבורך תנאים הרבה יותר טובים מאשר אלו שתשיג בעצמך.

משכנתא ראשונה? או מחזור משכנתא ישנה?

האמת היא שזה לא משנה אם מדובר במשכנתא ראשונה או במיחזור משכנתא ישנה. בשני המקרים אתה ניצב מחדש על מול הבנקים בניסיון לקבל הלוואה ענקית, בתנאים הכי טובים שאפשר.

אם זו המשכנתא הראשונה שלך, יועץ משכנתאות יבנה עבורך תמהיל משכנתא אידיאלי, שמותאם בצורה מדויקת ליכולות הכלכליות שלך. תמהיל משכנתא מביא בחשבון את גובה ההכנסה שלך, יכולת ההחזר, תנאי השוק, תחזיות לעתיד ועוד מגוון פרמטרים נוספים.

אם מדובר בהליך מיחזור משכנתא, יש לבדוק את התנאים של המשכנתא הישנה, אל מול התנאים שבהם ניתן לקבל כיום משכנתא משופרת. בכל תקופת זמן, יש הזדמנויות שונות. מבחינה היסטורית, כיום ניתן לקבל משכנתאות בתנאים בלתי רגילים, ולכן מיחזור משכנתא הפך לתחום כה פופולארי.


כמה כסף יכול לחסוך לך ייעוץ משכנתאות? צפה עכשיו בסרטון קצר! (02:44)


ייעוץ משכנתאות מקצועי


ייעוץ משכנתאות – בבנק? או עם יועץ משכנתאות פרטי? (ברור שלא בבנק!)

רבים נוטים לחשוב שיועץ משכנתאות בבנק מעוניין לסייע להם לקבל את המשכנתא האופימלית, אך הם שוכחים שמי שמשלם לו משכורת זה הבנק. האינטרס האישי שלך והאינטרס של הבנק שונים מאד. בעוד אתה מעוניין לקבל משכנתא זולה וחסכונית, הבנק מעוניין שתשלם את הריבית הגבוהה ביותר, כל עוד תעמוד בתשלומים.

יועץ משכנתאות בבנק אינו אובייקטיבי בהגדרה, ובנוסף לכך, לא יוכל להציע לך מגוון מוצרים מתחרים של בנקים אחרים. זה לא משנה אם אתה מכיר את הבנקאי שלך עשרות שנים וזה לא משנה אם המליצו לך עליו. יועץ משכנתאות בבנק חושב בסופו של דבר על הבנק, לא עליך.

לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי הינו אובייקטיבי. הוא לא מחויב לבנק כזה או אחר ומי שמשלם לו את השכר זה אתה, אתה בלבד. כיום יש תחרות גדולה בין הבנקים למשכנתאות, ורק יועץ משכנתאות פרטי בלתי-תלוי, יוכל לבצע עבורך השוואת מחירים חכמה. הליך זה נקרא "מכרז ריביות" והוא עשוי להניב לך חיסכון משמעותי.

מעבר לכך, גם אחרי שמקבלים מגוון הצעות מהבנקים, יש לנהל מולם מו"מ עיקש לקבלת התנאים הטובים ביותר. תמיד אפשר לקבל מהבנק הצעה משופרת לקבלת משכנתא טובה יותר.

הרבה יועצים שלנו הם יוצאי המערכת הבנקאית

ייעוץ משכנתא פרטי ניתן ברוב המקרים על ידי יועץ מקצועי, שעבד בעבר במערכת הבנקאית ומכיר את המערכת מבפנים. יועץ שלנו יודע כמה בדיוק ניתן להוריד את הריביות, עד כמה ניתן להקל על התנאים והכי חשוב כיצד למצוא את המשכנתא הטובה ביותר עבורך.

לעמוד לבד מול הבנק זו משימה לא פשוטה. אנחנו כאן כדי לשפר את העמדה שלך מול כל הבנקים, וכדי לגרום להם לרדוף אחריך במקום שאתה תרדוף אחריהם.

מיחזור משכנתא – כדאי להכיר

במסגרת מיחזור משכנתא ניתן לחסוך המון כסף. איך זה עובד? פשוט מחזירים את המשכנתא הישנה ולוקחים במקביל משכנתא חדשה, בתנאים משודרגים. במשכנתא החדשה, דואגים להתאים את התשלומים ליכולת הכלכלית שלך ודואגים להשיג עבורך את התנאים האופטימליים (מבלי להגדיל את הסיכון בצורה משמעותית).

אם לקחת משכנתא לפי שנים רבות, כנראה שתוכל כעת לקבל תנאים הרבה יותר טובים. בנוסף לכך, הצטיידות ביועץ משכנתאות מקצועי, תהפוך אותך להרבה יותר חזק מול הבנקים ובכלל תשנה את התמונה. אנו חיים בעידן של אינטרנט ושל תחרות, והכוח עובר לידיים של הצרכנים.


כמה כסף אפשר לחסוך בהליך מיחזור משכנתא? לחץ כאן


מהם המרכיבים שחשוב לשים לב אליהם בכל משכנתא


1 – ההחזרים החודשיים. חשוב להתאים אותם יכולת הכלכלית שלך. אם קשה לך לעמוד בתשלומים, ניתן לבצע פריסה ארוכה יותר. אם קיבלת העלאה במשכורת, ניתן להגדיל את ההחזרים החודשיים וכך לקצר את משך המשכנתא ולחסוך בריבית.

2 – תמהיל המשכנתא. למעשה, המשכנתא מחולקת לכמה הלוואות נפרדות שביחד מרכיבות את המשכנתא. האתגר שלך הוא לבנות תמהיל חכם, שישלב בין האפיקים השונים, תוך שמירה על רמת סיכון סבירה ולא מוגזמת.

3 – משך המשכנתא. לכמה זמן תרצה לפרוס את המשכנתא? לכמה שנים? הבנקים אוהבים לפרוס משכנתאות לשנים ארוכות, אבל בפועל זה מגדיל את ההוצאה הכללית בצורה דרמטית. כלל האצבע הוא שעדיף לא לעבור את ה-25 שנים, אלא אם כן חייבים.

4 – סך המשכנתא. כמה כסף נצטרך להחזיר לבנק במצטבר? מדובר בהמון כסף, והנתון הזה מושפע מכל שינוי קטן שנבצע בתנאי המשכנתא. המטרה שלנו במסגרת ייעוץ משכנתא היא לבדוק מספר אופציות שונות (מספר תמהילים), ולבחון את החיסכון המצטבר בכל אחת מהן.

ייעוץ משכנתאות מקצועי


"מכרז ריביות" – השוואת מחירים שחייבים לבצע בכל משכנתא

בכל תחום אנו מבצעים השוואת מחירים: רכבים, סלולר, חופשות, בגדים, נעליים, טלוויזיות ועוד. בד"כ החיסכון יכול להגיע לעשרות אחוזים.

ומה קורה בתחום המשכנתא? אותו הדבר בדיוק. השוואת מחירים חכמה בין הבנקים השונים תוכל להניב לך חיסכון דרמטי שמגיע לעשרות אלפי שקלים ובמקרים מסוימים גם למאות אלפי שקלים, ממש כך.

להשוואת המחירים הזו קוראים "מכרז ריביות": שולחים את התמהיל המבוקש למספר בנקים בו זמנית, ומבקשים מכל בנק לתת את ההצעה הכי טובה שלו. בצורה כזו אנחנו מייצרים תחרות וגורמים לבנקים להבין שאנחנו הולכים להתעקש על תנאים מצוינים בעסקה.

גם לאחר שמתקבלים הנתונים מהבנקים, חשוב לנתח אותם בצורה נכונה. לכל בנק יש את היתרונות שלו והחסרונות שלו ולכל בנק יש את המבצעים שלו (שלא כדאי לפספס). יועצי המשכנתאות שלנו מיומנים מאד בעבודה מול הבנקים, וידעו לבחור עבורך את ההצעה הכי משתלמת.

כמו כן, לאחר "מכרז הריביות", יועצי המשכנתאות שלנו ינהלו מול הבנק מו"מ סופי לקביעת התנאים הסופיים לעסקה. כאמור, כל חצי אחוז ישפיע דרמטית על החיסכון הכללי.

ייעוץ משכנתאות – מהם שלבי התהליך?

1 – פגישת היכרות חינם. הפגישה הראשונה מתבצעת בד"כ בבית הלקוח, או טלפונית מול הלקוח. בפגישה זו נבחן את הצרכים שלך ונספק הערכה ראשונית לגבי המשכנתא שניתן לקבל. אם מדובר במיחזור משכנתא, נוכל לספק לך הערכה לגבי גודל החיסכון הצפוי, מבלי להתחייב.

2 – בניית תמהיל. השלב הבא של ייעוץ משכנתאות הוא בניית תמהיל משכנתא אופטימלי, המותאם לצרכים שלך באופן מושלם. ישנם הרבה שיקולים בבחירת ריבית משתנה, ריבית קבועה, צמוד, לא צמוד, דולרי וכו'. כמו כן יש לנצל את תנאי השוק כדי לקבל תנאים אטרקטיביים. ההתמחות שלנו היא לספק לך משכנתא זולה במיוחד, ברמת סיכון סבירה.

3 – מכרז ריביות. כאמור, שולחים את התמהיל לבנקים השונים ומקבלים הצעות. שלב זה כולל הן את שליחת המכרז לבנקים, הן את ניתוח התוצאות והן את ניהול המו"מ הסופי מול הבנק הנבחר. מדובר בשלב קריטי בייעוץ.

4 – חתימה סופית. לאחר שסוכמו כל הפרטים עם הבנק, יש לבצע את שלב החתימות בפועל, כולל הסדרת האישורים הדרושים. אנחנו כאן כדי להקל עליך בכל התהליך ולחסוך לך כמה שיותר בירוקרטיות מיותרות. יש אפילו בנקים שמאשרים לנו להחתים טפסים בשמם, וכך לחסוך לך זמן נוסף.

כמה כסף יועץ משכנתאות יוכל לחסוך לי?

הרבה אנשים לא מודעים כמה כסף יוכל לחסוך להם ייעוץ משכנתאות מקצועי. החיסכון הוא גדול מאד ונובע בעצם מ-3 גורמים עיקריים:

1 – היכרות עם השוק. אנו מכירים את התנאים הנוכחיים בבנקים. יודעים מה הריבית שבנק הפועלים נותן, ויודעים מה הריבית שבנק לאומי נותן וכו'. יש לנו מידע חם לגבי עסקאות שבוצעו בפועל, ולכן אף בנקאי לא יוכל "למכור לנו סיפורים" לגבי גובה הריבית.

2 – מכרז ריביות יעיל. עבודה מסודרת ושיטתית מול הבנקים מבטיחה השגת תוצאה אופטימלית. אנחנו יכולים להשיג הצעה מחיר מבנק בשיחת טלפון מהירה, בעוד לקוח פרטי יצטרך לבזבז על כך שבועיים של פגישות ושיחות טלפון.

3 – יכולת מיקוח. היועצים שלנו מתמקחים כל היום עם הבנקים. היכולת לנהל משא ומתן היא בגדר חובה בתחום של ייעוץ משכנתא.

בשורה התחתונה, יש לקוחות שחוסכים 80,000 ש"ח, יש לקוחות שחוסכים 120,000 ש"ח ויש לקוחות שחוסכים 150,000 ש"ח ויותר. בכל אופן, אין ללקוח פרטי יכולת להתחרות עם רמת הידע, רמת הניסיון ורמת המקצועיות של יועץ משכנתאות מיומן.

>> צור קשר עכשיו וקבל מידע נוסף על משכנתאות

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו