מיחזור משכנתא

  • ההחזר החודשי כבד לך מדי? רוצה לפרוס תשלומים מחדש?
  • מחפש יועץ משכנתאות סופר מקצועי?
  • רוצה לחסוך עשרות אלפי שקלים בן רגע? (כסף מזומן לחשבון הפרטי)
מיחזור משכנתא הוא הפתרון! ב90% מהמקרים, מיחזור משכנתא יוכל לשפר משמעותית את תנאי המשכנתא המקורית, ובעצם לחסוך לך עשרות אלפי שקלים - שיזוכו בחשבון שלך במזומן. בדיקה פשוטה ומהירה תגלה כמה כסף תוכל לחסוך.
חינם וללא כל התחייבות מצידך!כמה עולה מיחזור משכנתא? לחץ כאן
למה כדאי לך לעבוד דווקא איתנו? צפה בסרטון קצר


מהו מחזור משכנתא?

המשמעות של מיחזור משכנתא היא בעצם סילוק המשכנתא הישנה, והחלפתה במשכנתא חדשה ומשודרגת, המותאמת לצרכים החדשים שלך ולתנאי השוק. כאמור, ב90% מהמקרים ניתן לשפר את תנאי המשכנתא וזאת בזכות תנאי שוק נוחים יותר, מכרזי ריביות חכמים (שמבצע יועץ משכנתאות) והתאמת התמהיל לצרכים שלך.

אנו שמחים לבשר לך, שברוב המקרים מדובר בחיסכון משמעותי, שמגיע לעשרות אלפי שקלים וישנם מקרים יוצאי דופן בהם מדובר גם במאות אלפי שקלים!

הרי מדובר בהלוואה שלוקחים לטווח ארוך, ובחלוף השנים סביר שיהיו שינויים משמעותיים בנתוני השוק ובצרכים האישיים שלך. הריבית יכולה לרדת לאורך השנים (או לעלות), אתה יכול לקבל העלאה במשכורת, ויכול להיות שנולדו לך כמה ילדים בדרך... והרי הכל עולה כסף.

מה הולך להשתנות במשכנתא?

בגדול 4 דברים צפויים להשתנות במשכנתא החדשה שתקבל:

1 - קודם כל ההחזר החודשי. כעת תוכל להתאים אותו בדיוק ליכולת הכלכלית שלך. אם אתה בתקופה לחוצה, תוכל לפרוס את המשכנתא מחדש ולהוזיל את ההחזר החודשי. אם קיבלת ירושה כלשהי או העלאה במשכורת, תוכל גם להגדיל את גובה ההחזר החודשי.

2 – תמהיל המשכנתא אף הוא עשוי להשתנות. יכול להיות שתעבור מריבית קבועה לריבית משתנה או להיפך. תלוי בנתונים של המשכנתא המקורית ובתנאי השוק הנוכחיים. אין כזה דבר "נכון" או "לא נכון", צריך להתאים את התמהיל לצרכיך האישיים, ולרמות סיכון סבירות.

3 – משך ההלוואה. מיחזור משכנתא יכול "לשחק" עם משך המשכנתא החדשה. ניתן לקצר אותו, או להאריך אותה, וכך להשפיע באופן ישיר גם על גובה ההחזר החודשי, וגם על סכום הכסף הכולל שתצטרך להחזיר לבנק.

4 – היקף המשכנתא הכולל. כל הסעיפים שציינו, ישפיעו על הסכום הכולל אותו תצטרכו להחזיר לבנק לאורך השנים. סכום זה יכול להשתנות דרמטית אחרי שתבצע מיחזור משכנתא חכם.


צפה עכשיו בסרטון קצר - למה כדאי למחזר משכנתא דווקא איתנו?


מחזור משכנתא שעובד


מתי מומלץ למחזר משכנתא?

1 – כשיש שינוי בריבית במשק. אם הריבית יורדת, ההלוואות הופכות ל"זולות" יותר, ולכן כדאי לקחת הלוואה משתלמת יותר, במקום ההלוואה המקורית. יחד עם זאת, לפעמים הריבית מטפסת, ואז לפעמים שווה לשנות את תמהיל המשכנתא, או לשנות את גובה ההחזר החודשי.

2 – כשיש לך יותר כסף. אם אתה מרוויח טוב יותר, ויש לך יכולת לשלם יותר מדי חודש, תוכל לשפר משמעותית את המשכנתא. כלומר להגדיל תשלומים חודשיים, לקצר את משך המשכנתא הכולל, וכך לחסוך סכומי כסף אדירים.

3 – כשיש לך פחות כסף. אם תשלומי המשכנתא כבדים מדי עבורך, אין טעם לחיות במינוס תמידי (שגם עולה כסף). עדיף לבצע פריסה מחדש של המשכנתא, תוך התאמת ההחזרים ליכולת הכלכלית העדכנית שלך.

4 – כשיש לך חובות אישיים בלי קשר למשכנתא. בסופו של דבר, מבין כל ההלוואות בשוק, במשכנתא תקבל את התנאים הטובים ביותר. אם יש לך הלוואות פרטיות גדולות, הן בוודאי צוברות ריבית גבוהה ולכן שווה לך מאד לבצע מיחזור משכנתא. בצורה כזו תוכל לבצע "איחוד הלוואות" ולהכניס את החוב האישי אל תוך המשכנתא וכך לקבל תנאים הרבה יותר טובים.

חובה – מכרז ריביות בין כל בנקים (השוואת מחירים)

האם קנית לאחרונה טלוויזיה מבלי לבצע השוואת מחירים? האם קנית לאחרונה נופש מבלי לבצע השוואת מחירים? השוואת מחירים חוסכת המון כסף, בכל תחומי החיים. יחד עם זאת, לקוחות רבים מבצעים השוואת מחירים חלקית בלבד או גרוע מכך, שומרים אמונים לבנק שהם מכירים מילדות. משכנתא היא המוצר הכי יקר שתקנה כל החיים, ולכן כל אחוז הנחה שתקבל יהיה שווה המון המון כסף.

יועצי המשכנתאות שלנו נמצאים בקשר מתמיד עם כל הבנקים בישראל, וזאת על מנת לקבל הצעות מחיר מהירות און ליין, עבור כל אחד מהלקוחות שלנו. לכל בנק יש את היתרונות שלו והמוצרים הייחודיים שלו. המטרה שלנו היא לבצע מכרז ריביות אפקטיבי, שיאפשר לך לקבל את התנאים הכי אטרקטיביים בשוק. תן לבנקים להילחם עליך, במקום שאתה תילחם לקבל משכנתא...


מיחזור משכנתא


מהם השלבים העיקריים בתהליך מיחזור משכנתא?

1 – פגישת ייעוץ חינם, ללא התחייבות. או שתעביר אלינו בטלפון את הנתונים של המשכנתא הנוכחית שלך, או שנוכל להגיע אליך לפגישה קצרה. לאחר בדיקה קצרה, נוכל לספק לך הערכה לגבי כמות החיסכון הצפויה. ב90% מהמקרים מדובר בחיסכון חודשי משמעותי.

2 – קבלת תמהיל אופטימלי מיועץ ההשקעות שלנו, אשר מביא בחשבון את גודל המשכנתא, נתוני המשק והיכולת הכלכלית העדכנית שלך. המטרה שלנו היא לחסוך כמה שיותר כסף, תוך השגת תמהיל שמותאם אל היכולת הכלכלית שלך.

3 – מכרז ריביות בין כל הבנקים. אנו מבצעים עבורך מכרז ריביות חכם, ללא שום מאמץ מצידך. אנו פועלים מול כל הבנקים למשכנתאות, על בסיס  יומיומי. תוך ימים ספורים נציג לך את ההצעה שכל בנק נתן לך.

4 – קבלת החלטה משותפת, ויציאה לדרך. ברגע שמחליטים איזו משכנתא חדשה לקחת, הדברים מתקדמים צ'יק צ'ק. תוך ימים ספורים תצא לדרך חדשה, עם משכנתא בתנאים מדהימים, והחזר חודשי שמותאם אליך בצורה אופטימלית.

עמלות הפירעון המוקדם

אם מיחזור משכנתא היה תלוי רק בשינוי המצב הכלכלי שלכם או של המשק, לקוחות רבים היו עורכים שינויים במשכנתא מדי יום, אך לא כך המצב. הבנקים רוצים להגן על עצמם ולקבל את המגיע להם על המשכנתא, גם אם אתה מחליט שאתה מעוניין למחזר את המשכנתא.

אדם שמעוניין לפרוע את המשכנתא נדרש לשלם "קנס" בשם "עמלת פירעון מוקדם". גובה העמלה הזו נגזר מהמון פרמטרים שונים, וחייבים להכניס אותה לחישוב הכללי של מיחזור משכנתא. לעיתים מדובר בסכום גדול (אם למשל לוקחים משכנתא בריבית נמוכה יותר), ולעיתים מדובר בסכום זניח. בכל מקרה צריך לבדוק את המספרים בצורה מסודרת. להלן מספר דוגמאות:

1 - עמלה תפעולית – זוהי עמלה קטנה מאוד של כמה עשרות שקלים אותה יש לשלם במקרה של ביצוע מיחזור משכנתא.

2 - עמלת אי הודעה מוקדמת – עמלה זו ניגבת במידה ולא הודעת לבנק שאתה מעוניין לבצע פירעון של המשכנתא. כדי להימנע מעמלה זו ניתן להודיע לבנק מראש על פירעון המשכנתא לפי המועד שהם דורשים.

3 - עמלת היוון בעקבות הפרשי ריבית – הבנק מחשב את הריבית הממוצעת שהיה צריך לקבל ממך עבור המשכנתא, עמלה זו היא העיקרית והיא יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. ככל שהריבית במשק ירדה מאז שלקחת את המשכנתא המקורית, כך עמלה זו תגדל.

פעמים רבות, מיחזור משכנתא משתלם מאד, למרות העמלות הללו. כלומר בסיכומו של דבר, עדיין יש חיסכון דרמטי של עשרות אלפי שקלים. נשמח לבצע עבורך בדיקה שכזו בצורה קלה והמהירה.

תהליך מיחזור משכנתא

האם כדאי להתייעץ לגבי משכנתא בבנק? (חס וחלילה)

אין אבסורד גדול יותר, מאשר לקבל ייעוץ משכנתא בבנק. יועץ פיננסי חייב להיות בלתי תלוי, כדי שיוכל להשוות בצורה אובייקטיבית בין המוצרים השונים בשוק. רק יעוץ משכנתאות פרטי, ידאג לאינטרס הכלכלי שלך ב100%. צוות היועצים שלנו מורכב מאנשי כלכלה מובילים, כולל "יוצאי בנקים", שמכירים את המערכת מבפנים.

ברגע שנטפל במשכנתא החדשה שלך, הבנקים לא יוכלו לעבוד עליך או "לדחוף לך" תמהיל משכנתא שיוכל לסבך אותך בעתיד. משכנתא היא עסקה כלכלית דרמטית, שדורשת אחריות, מקצועיות ושיקול דעת.

כמה כסף חוסכים בתכל'ס?

לא סתם אנחנו רושמים בסלוגן שלנו: "חיסכון ממוצע של 80,000 ש"ח". שכן 90% מהלקוחות שלנו חוסכים במצטבר בין 50,000 ש"ח ל100,000 ש"ח.

בפועל, חלק גדול מהציבור בישראל מחזיק משכנתא לא משתלמת. לאנשים אין כוח להתעסק עם זה, ואין להם כוח להתעמת מול הבנק שלהם. למען האמת, אפשר להבין אותם.
יחד עם זאת, בדיוק בשביל זה אנחנו פה. אתה לא צריך לעשות כלום. רק תן לנו את הנתונים של המשכנתא הקיימת ואנחנו כבר נתרוצץ בין הבנקים כדי להשיג עבורך הצעה חדשה, הרבה יותר משתלמת והרבה יותר אטרקטיבית.

מתאים לך לקבל 80,000 ש"ח במזומן מחר על הבוקר?

רבים לא מודעים לכך, אבל ישנה גם אפשרות לקבל כסף מזומן לחשבון, על מקום כאן ועכשיו.

איך זה יתכן? הרי ישנם לקוחות שמרוצים מגובה ההחזר החודשי שלהם, ולא איכפת להם להגדיל מעט את סך המשכנתא או להאריך אותה בשנה-שנתיים. במקרה כזה, לבנק לא איכפת למחזר את המשכנתא, ולהפקיד לכם לחשבון את ההפרש בין המשכנתא הישנה למשכנתא החדשה.

בפועל, תמשיכו לשלם בדיוק אותו הדבר מדי חודש, אבל תוכלו לקבל סכום כסף מכובד על המקום. מדובר בכסף שיוכל לשמש אתכם לכל מטרה: חופשה, שיפוצים, סגירת חובות, רכב ועוד.
בתחום הזה יש הרבה גמישות. כלומר תוכלו לשחק עם תמהיל כך שיישארו לך בסוף 15,000 ש"ח אקסטרה, 50,000 ש"ח אקסטרה או גם 80,000 ש"ח אקסטרה, כמו בדוגמא המקורית.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור עמנו קשר עכשיו

שירותים

צור קשר

  1.  

-
לקבלת ייעוץ חינם
צור קשר עכשיו