יועץ משכנתאות פרטי

  • מעוניין לקחת משכנתא ומתלבט באיזה מסלול לבחור?
  • ריבית קבועה? ריבית משתנה? צמוד מדד או לא?
  • מחפש יועץ משכנתאות אמין, יעיל ומקצועי - שיחסוך לך עשרות אלפי שקלים?

בשונה מיועץ משכנתאות בבנק - יועץ פרטי דואג אך ורק לאינטרס שלך, ויוכל לסייע לך לקבל משכנתא אופטימלית בתנאים הכי טובים בשיש. יש לבנות תמהיל משכנתא חכם, לבצע "מכרז ריביות" חכם ולנהל מו"מ אפקטיבי מול הבנקים השונים. אנחנו כאן כדי לבצע הכל עבורך, במחיר הוגן ומשתלם.
ייעוץ מקצועי שחוסך לך עשרות אלפי שקלים! באחריות.


>> כמה עולה ייעוץ משכנתאות מקצועי? לחץ כאן

יועץ משכנתאות פרטי    


רוב האנשים יקחו לפחות משכנתא אחת במהלך חייהם

"מאז שהחלטנו לרכוש דירה, לא הפסקתי לחשוב על הנושא לרגע... גובה משכנתא, ריביות, יועץ משכנתאות, בנקים וזה עוד בכלל לפני שמצאנו דירה בכלל. חברים שכבר רכשו דירות ייעצו והסבירו מה כדאי ומה לא ואנחנו הרגשנו שכבר הלכנו לאיבוד..."

נשמע לך מוכר? תחום המשכנתאות הינו מורכב למדי, וכדי להשיג משכנתא טובה נדרשת מיומנות רבה. בדיוק בשביל זה קיימים שירותי ייעוץ מקצועיים, שנועדו לשפר את העמדה שלך מול הבנקים. במקרים רבים מדובר ביועצים שהינם "יוצאי בנקים" שעבדו בעבר בתוך המערכת. הידע שצברו לאורך השנים עומד כעת לרשותך ולכן גם אתה תוכל לקבל משכנתא בתנאים אופטימליים.

יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא היא חוזה לטווח ארוך מאד, לכן לפני שחותמים עליה יש צורך לבדוק היטב על מה חותמים והאם זוהי המשכנתא המתאימה ביותר עבורך. מכיוון שרובנו לא עוסקים בתחום ולא מבינים את תחום המשכנתאות מומלץ לפנות אל ייעוץ משכנתא. יועץ משכנתאות פרטי בודק באופן יסודי כל את מה שנוגע למשכנתא שלך, את הסכום הדרוש, את העלויות הצפויות, את הגופים מהם כדאי לך לקחת משכנתא, את הריביות ועוד. יועץ משכנתאות עושה את העבודה בשבילך ומוצא עבורך את המשכנתא המתאימה ביותר והזולה ביותר. התשלום עבור ייעוץ משכנתא הוא קטן יחסית לכסף הרב שהיועץ יחסוך לך.

תמהיל משכנתא אופטימלי

גם בתחום מסלולי המשכנתא יש שינוי רב. אין סיבה שתבחר רק במסלול אחד, ניתן לשלב את מסלולי המשכנתא ובכך לצמצם סיכונים ולהרוויח מכל העולמות. לכל אחד ניתן לבנות תמהיל משכנתא שיתאים לו, כך ניתן להתאים את המשכנתא לתקופות השונות בחיים, למשל בתקופה בה הזוג ללא ילדים הוא יכול להחזיר סכום גבוה יותר מאשר לאחר לידת הילדים. מכיוון שאין לדעת תמיד מתי יגיעו הילדים או יגיע שינוי בלתי צפוי אחר, ניתן לקבוע בתמהיל המשכנתא נקודות יציאה ממסלולים מסוימים. בנקודות אלו ניתן לעבור למסלול אחר בו ההחזר החודשי יתאים יותר לתקופה.

למה לעבוד דווקא איתנו? צפה עכשיו בסרטון קצר שיחסוך לך הרבה זמן וכסף (02:44)


יועץ משכנתאות פרטי


מחזור משכנתא

בעבר מי שנטל משכנתא נשאר איתה עד לסיומה מבלי לדעת שהוא יכול אולי לקחת משכנתא אחרת במקומה שתהיה זולה בהרבה (ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים ואף יותר). כיום, יועץ משכנתאות פרטי מסוגל לחסוך לך בממוצע 80,000 ש"ח בתשלום המשכנתא הכולל. הדבר נכון במיוחד לשנים 2014-2015, בהן הריבית בשוק ירדה לשפל היסטורי. כדי לבדוק את נושא מחזור המשכנתא כדאי לפנות לייעוץ משכנתאות מקצועי. לאחר בדיקה קצרה תוכל לקבל הערכה יחסית מדויקת לגבי הכסף שתקבל חזרה. משתלם מאד!

בדיקת משכנתא

על מנת לחסוך כסף ולהימנע מתשלום מיותר וגבוה עבור משכנתא שלקחת לפני מספר שנים ניתן לבצע בדיקת משכנתא. בבדיקת משכנתא בודקים בעצם האם כדאי לבצע מחזור משכנתא, לעבור לבנק משכנתאות אחר או גוף בנקאי למשכנתאות אחר. בדיקת משכנתא הנערכת על ידי יועץ משכנתאות בודקת בעצם מה גובה עמלת היציאה מהמשכנתא הקיימת, האם ניתן לצמצם את קנס יציאה זה ומתי (מתי נקודת היציאה). בסופו של דבר בודקים האם פירעון מהמשכנתא הקיימת והמעבר לאחרת תוזיל את עלות המשכנתא. 
סיבה נוספת לביצוע בדיקת משכנתא היא הקטנת או הגדלת ההחזר החודשי בהתאם לצרכי הלקוח.

>> צור עמנו קשר עכשיו ונשמח לייעץ אודות משכנתא